Enrico Romitelli

Enrico Romitelli je zakladatelem a majitelem rodinné firmy Romitelli Shoes a zároveň mistrem ve svém oboru od roku 1979.

Je umělcem, který stále vymýšlí a implementuje nové nápady.

Svému řemeslu se věnuje od úplných základů a díky tvrdé poctivé práci se mu stále daří dostávat své výrobky na úroveň nejvyšší kvality.

Každý výrobek je jedinečný!


Anna Palkevyč a Kristýna Koutná

S Enricem Romitellim jsme se seznámily na Global Championship ve Vídni a rozhodly jsme se pro vzájemnou spolupráci v oblasti prodeje a distribuce jeho výrobků, které nás nadchly a inspirovaly ihned po prvním vyzkoušení.

Naši přátelé, jezdečtí kolegové a známí, kteří dostali příležitost je vyzkoušet, byli stejně jako my nadšení a spokojení.

Pro poskytnutí těchto jedinečných výrobků širší veřejnosti jsme se stali výhradními zástupci firmy Romitelli Shoes pod názvem STIVALI ROMITELLI cz, sk, pl (dříve Alex's Boots CZ)

Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá, proto preferujeme osobní přístup k těm, kteří by si rádi prohlédli osobně naše produkty a vzorky kůže, a kteří by si rádi navrhli své jezdecké boty sami podle vlastních představ. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech uvedených v kontaktech nebo na emailu či Facebooku.

Ručíme za Vaši maximální spokojenost!