Enrico Romitelli se svým synem Marcem


TECHNOLOGIE VÝROBY

Znalost výrobních technik, pečlivý výběr kůže a doplňků jsou výsady podstatné pro realizaci ručně šitých bot, které jsou jedinečné a nenapodobitelné.

Video z výroby

Vrstvy podrážky

Součástí technologie podrážek bot Stivali Romitelli je kromě obligátní gelové vložky i přímo v botě integrovaná mřížka z TPU (termoplastický polyuretan). Tato mřížka zpevňuje jednovrstvý materiál a zvětšuje jeho trvanlivost. Rovněž šetří Vaši energii a poskytuje zvýšenou oporu. Mřížky jsou velmi lehké, současně však pevné a odolné, proto ani neucítíte, že je v botě máte. Svoji funkci přitom plní dokonale. Další zajímavostí je netradiční systém větrání, který několikanásobně zvyšuje uživatelský komfort bot, zvyšuje hygienu a celkově boty posouvá o třídu výše.

RODINNÁ ITALSKÁ FIRMA S DLOUHOLETOU TRADICÍ

Enrico Romitelli

Enrico Romitelli je zakladatelem a majitelem rodinné firmy Romitelli Shoes a zároveň mistrem ve svém oboru od roku 1979.

Je umělcem, který stále vymýšlí a implementuje nové nápady.

Svému řemeslu se věnuje od úplných základů a díky tvrdé poctivé práci se mu stále daří dostávat své výrobky na úroveň nejvyšší kvality.

Každý výrobek je jedinečný!

S Enricem Romitellim jsme se seznámily na Global Championship ve Vídni a rozhodly jsme se pro vzájemnou spolupráci v oblasti prodeje a distribuce jeho výrobků, které nás nadchly a inspirovaly ihned po prvním vyzkoušení.

Naši přátelé, jezdečtí kolegové a známí, kteří dostali příležitost je vyzkoušet, byli stejně jako my nadšení a spokojení.

Pro poskytnutí těchto jedinečných výrobků širší veřejnosti jsme se stali výhradními zástupci firmy Romitelli Shoes pod názvem STIVALI ROMITELLI cz, sk, pl (dříve Alex's Boots CZ)

Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá, proto preferujeme osobní přístup k těm, kteří by si rádi prohlédli osobně naše produkty a vzorky kůže, a kteří by si rádi navrhli své jezdecké boty sami podle vlastních představ. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonních čísle uvedeném v kontaktech nebo na emailu info@stivaliromitelli.cz či Facebooku.

Ručíme za Vaši maximální spokojenost!


Výběr z velkého množství telecí kůže

Ukázka ručního barvení některých typů kůží